home made noodles, 16 different cheeses...pepperoni, hot Italian sausage, jalapenos, venison hamburger locally killed by friends...a whole bulb of fresh garlic....and my moms own homemade spaghetti sauce made from veggies straight from her garden.
the 16 cheeses is why it costs so much...it's VERY rich, some people can't handle a whole piece of that much cheese/dairy...but it literally melts in your mouth....not in your pants
